PROJEKTY I USŁUGI MODUŁY PROGRAMU enova365

PROJEKTY I USŁUGI

enova365 Projekty i usługi - ikonaModuł Projekty służy do planowania i kontroli realizacji budżetów projektów. W jednym miejscu gromadzi dane pozwalające na skuteczną organizację pracy w firmie oraz funkcje związane z budżetowanie projektów. Dodatkowo zawiera w sobie pełną funkcjonalność modułu CRM, co umożliwia płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów.

System ERP pozwala kontrolować budżet projektu. W każdym momencie mamy możliwość podglądu budżetu i wprowadzania poszczególnych etapów, a po zakończeniu całego zadania lub poszczególnego etapu system automatycznie może wygenerować żądany raport.

Serwisenova365 Projekty i uslugi - mockup

Jeżeli Twoja firma oferuje usługę serwisowania, w łatwy sposób stworzysz listę produktów, które obejmuje serwis. Możesz także prowadzić historię klientów, przypominać o dacie kolejnego przeglądu. Moduł pozwoli Ci na ustawienie automatycznych przypomnień, kiedy sprzęt powinien zostać oddany do serwisu.

Wypożyczalnia

Moduł Wypożyczalnia pozwala na szybkie zidentyfikowanie ilości sprzętu, który jest jeszcze dostępny. Pomoże także w zlokalizowaniu, u którego klienta narzędzia się znajdują i kiedy będzie można zaoferować je kolejnym kontrahentom.