CECHY PRODUKTU System enova365

CECHY PRODUKTU

 

Jaka jest enova365?


enova365-cechy-1FUNKCJONALNA

enova365 oferuje wszystko, czego potrzebuje nowoczesna firma z aspiracjami

Rozszerzenie funkcjonalności jest dostępne od ręki. Przedsiębiorstwo wykorzystuje zawsze 100% możliwości programu, a kiedy firma się rozwija – rośnie razem z nią.

enova365 wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów biznesowych. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień.


enova365-cechy-2MOBILNA

Jeden system o wielu twarzach

enova365 dostępna jest z każdego urządzenia takiego jak komputer, tablet czy smartfon. Pozwala to wykonywać pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, co bez wątpienia docenią menedżerowie, przedstawiciele handlowi czy pracownicy magazynów.

Bez względu na sposób korzystania z aplikacji użytkownik zawsze ma dostęp do tych samych funkcjonalności i danych.


enova365-cechy-3MODUŁOWA

Zarządzaj firmą przy użyciu jednej aplikacji

System buduje się z modułów przeznaczonych dla każdego działu firmy, określając liczbę potrzebnych stanowisk pracy.

Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy.


SKALOWALNAenova365-cechy-4

System rośnie razem z Twoją firmą

W miarę rozwoju przedsiębiorstwa aplikację łatwo rozbudować w odpowiedzi na nowe wymagania wobec systemu lub rosnące zatrudnienie. Moduły są wybierane spośród trzech wariantów funkcjonalnych.

System może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy – dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.


enova365-cechy-5AKTUALNA

Dzięki enova365 możesz spać spokojnie

enova365 jest zawsze na bieżąco ze sprawdzonymi trendami w danych obszarach biznesowych oraz zgodna z polskim prawem. Zespół projektowy zorientowany jest na natychmiastowe dostosowanie programu do zmian w przepisach, zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych.

Bezpłatne aktualizacje można pobrać prosto ze strony www.


DOSTOSOWANA DO POTRZEBenova365-cechy-6

enova365 jest szyta na miarę

W enova365 wygląd i obsługę interfejsu można dostosować do indywidualnych preferencji. Użytkownik definiuje menu ulubionych zakładek oraz wygląd list poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi. Określa własne filtry danych, kolorowanie pozycji na liście oraz parametry eksportu danych. Komfort pracy przekłada się na wyższą efektywność pracownika.