SYSTEM enova365 Systemy ERP

SYSTEM ENOVA365

System enova365 to zintegrowany system nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Program może funkcjonować zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach handlowych, produkcyjnych oraz usługowych różnych branż, a także w jednostkach budżetowych i instytucjach użyteczności publicznej.

Dzięki odpowiedniej parametryzacji i indywidualnemu doborowi elementów aplikacja enova365 spełni wymagania zarówno początkującego przedsiębiorcy, jak i dużego międzynarodowego koncernu.

System enova365 może „rosnąć” z klientem. Jego rozbudowa nie wymaga przy tym reorganizacji firmy, wymiany baz, migracji danych – zachowuje on ciągłość informacji i umożliwia dostęp do danych z każdego okresu funkcjonowania firmy. Wystarczy odpowiednio dopasować elementy systemu potrzebne w danej chwili.

enova365

enova365 oparta jest o rozwiązanie chmurowe, które pozwala na pracę z dowolnego miejsca. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy pracujesz w biurze, w drodze do niego, czy u Klienta – z każdego miejsca i o każdej porze masz dostęp do tych samych danych firmowych.

W 2020 roku enova365 doceniona została jako najlepszy produkt ERP/CRM podczas konkursu towarzyszącego konferencji Best in Cloud, organizowanej co roku przez Computerworld.

Best in Clour 2020 - enova365