WIDEOKONFERENCJE Systemy LifeSize

Wideokonferencje

Firma MIKOMP dostarcza kompleksowe rozwiązania do realizacji interaktywnej komunikacji multimedialnej dla biznesu. Oferujemy systemy wideokonferencyjne, umożliwiające w prosty sposób zestawić połączenia z wszystkimi uczestnikami spotkania z dowolnego miejsca.

 

Lifesize Logo

 

Systemy wideokonferencyjne Lifesize znajdujące się w naszej ofercie obejmują rozwiązania dla wysokiego szczebla zarządzania, szczebla kierowniczego, ekspertów i grup osób korzystających z sal konferencyjnych dowolnej wielkości. Transmisja strumieniowa dotrze w czasie rzeczywistym do autoryzowanych uczestników, pozostających przy swoich stanowiskach w ramach sieci korporacyjnej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach systemów wideokonferencyjnych o różnej skali, w tym wielopunktowych systemów z wykorzystaniem centralnych, zewnętrznych serwerów wideokonferencyjnych i audiokonferencyjnych. Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają nawiązywanie połączeń wideo najwyższej jakości z wszystkich urządzeń, dlatego są to idealne rozwiązania zarówno dla sal konferencyjnych oraz biur, jak i osób często podróżujących.

Dla proponowanych przez nas rozwiązań oferujemy pełne wsparcie projektowe, wdrożeniowe i serwisowe.