LIFESIZE CLOUD Lifesize

LIFESIZE CLOUD

Lifesize to jedyna firma, która łączy niezwykle prostą usługę w chmurze ze znakomitym, wielokrotnie nagradzanym systemem wideokonferencyjnym i aplikacjami mobilnymi.
Usługa w chmurze umożliwia użytkownikom otrzymanie dedykowanej infrastruktury, na której mogą uruchomić potrzebne im oprogramowanie oraz inne usługi IT bez konieczności inwestycji w sprzęt czy licencje na oprogramowanie.
Rozwiązanie LifeSize Cloud to system wideokonferencyjny, który zapewnia połączenie najlepszych aplikacji z usługą w chmurze, umożliwiając połączenie się z wirtualną salą konferencyjną z dowolnego miejsca i dowolnego sprzętu.

l1


Jakie korzyści przynosi przetwarzanie w chmurze?

  • finansowe – rozłożenie wysokich kosztów jednorazowych na mniejsze opłaty miesięczne (ale nie dla wszystkich firm końcowy bilans musi być dodatni, uzależnione jest to m.in. od obecnie posiadanych zasobów oraz przyszłego rozwoju firmy);
  • szybkość wdrożenia;
  • wsparcie techniczne udostępniane przez dostawcę (brak konieczności rozwoju własnego działu IT);
  • skalowalność – elastyczność w dostosowywaniu do rosnącej liczby użytkowników;
  • podniesienie bezpieczeństwa danych;
  • dostępność – niezależnie od miejsca gdzie przebywa użytkownik, wystarczy tylko komputer i dostęp do sieci, aby korzystać z systemów.

lifesize-sdiadapter-diagram-large


Stwórz własną salę konferencyjną dla 25 użytkowników.
Począwszy od minimalnej liczby 10 użytkowników posiadających konto LifeSize Cloud, każdy z nich może stworzyć własną salę konferencyjną (VMR), która obsługuje maksymalnie 25 uczestników. Wszystko działa automatycznie. Wystarczy się podłączyć, zalogować do swojego konta w Lifesize Cloud i przekonać się, że wszystko synchronizuje się automatycznie. Pozycje do książki adresowej dodawane są automatycznie przy wykonywaniu połączenia. Koniec z marnowaniem czasu i walką z interfejsem. Pożegnaj się z telefonowaniem przy podawaniu kodów dostępów lub numerów PIN. Proste telefonowanie za pomocą jednego kliknięcia na nazwę i wszyscy mogą uczestniczyć w wideokonferencji z dowolnego urządzenia.

Darmowy audiokonferencyjny mostek. Jak wspomniano, każdy użytkownik Lifesize Cloud może stworzyć własną salę konferencyjną obsługującą 25 uczestników. Ale zamiast używać oddzielnych usług audiokonferencyjnych możesz po prostu użyć konta Lifesize Cloud i stworzyć audiokonferencję zapraszając uczestników dzwoniąc na ich numer a po pojawieniu się monitu wpisać cytowane rozszerzenie połączeń.

Nie potrzebujesz infrastruktury IT. Z Lifesize Cloud wszystko działa na zasadzie podłącz i używaj, nawet przejście zapory, zabezpieczeń biznesowych i danych. Możesz pożegnać czasy kiedy potrzebowałeś administratora systemowego aby wspierał każde połączenie wideo. Wszystko jest wbudowane w Lifesize Cloud.