PROCESY MODUŁY PROGRAMU enova365

PROCESY

enova365 Procesy - ikonaTwoja firma szybko się rozwija i coraz więcej procesów jest zależnych od siebie? enova365 wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom z obszarem Workflow. Jest to system do zarządzania przepływem pracy, który w jednym miejscu agreguje informacje pochodzące z różnych działów organizacji.

 

 

Workflow

System enova365 wyróżnia fakt, iż moduł Workflow jest jego integralną częścią. Dzięki temu możesz korzystać z zarządzania procesowego w całej aplikacji, która intuicyjnie organizuje i automatyzuje Twoją pracę. Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma i ile osób jest w niej zatrudnionych, procesy przenikają się pomiędzy działami. Workflow pomaga agregować te dane i udostępniać konkretnym pracownikom czy określonemu działowi w organizacji.

DMS

Document Management System kontroluje przepływ i ewidencję dokumentów firmowych. Wspiera przechowywanie, porządkowanie i archiwizowanie danych. Posiada także dodatek ułatwiający wprowadzanie danych do systemu oraz funkcjonalność OCR (Optical Character Recognition), który służy do rozpoznawania całych tekstów z plików graficznych oraz PDF.

Harmonogram zadańenova365 Procesy - mockup

Większość cykli przebiegających w firmie ma swoje konkretne terminy. Harmonogram zadań enova365 to narzędzie, które może inicjować rozpoczęcie procesu we właściwym czasie. Harmonogram możesz dowolnie konfigurować tak, aby sprostał Twoim oczekiwaniom – wtedy będzie przypominał na przykład o zaległych płatnościach i prześle komunikat do dłużnika, a dział HR będzie automatycznie otrzymywał powiadomienia o akceptacji delegacji pracownika.

Edycja procesów i zastępstwa

Czasami zdarza się, że w sezonie urlopowym niektóre informacje z opóźnieniem trafiają do odpowiednich osób. Na szczęście można wyeliminować to ryzyko i zlecić systemowi, żeby o tym pamiętał za nas. Dzięki Workflow w enova365 masz pewność, że zadania na bieżąco będą trafiać do przypisanych do nich osób, a jeżeli chcesz wiedzieć, kto jest za nie odpowiedzialny, możesz to w łatwy sposób śledzić w systemie.