HANDEL I MAGAZYN MODUŁY PROGRAMU enova365

HANDEL I MAGAZYN

enova365 Handel i magazyn - ikonaModuł Handel od enova365 wspiera prowadzenie działalności handlowej przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów. Podstawowe funkcje systemu pozwalają na tworzenie dokumentów, zarządzanie towarami i cenami oraz przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach.

Dodatkowo, moduł zintegrowany jest z Ewidencją Środków Pieniężnych, uzupełniając funkcjonalność o rozliczenia z kontrahentami oraz księgową Ewidencją Dokumentów i Rejestrem VAT.

 

Obsługa zamówień i zleceń

Twoja firma może automatycznie rejestrować zamówienia składane poprzez sklep internetowy oraz narzędzia zewnętrzne obsługujące EDI – system elektronicznej wymiany dokumentów pomiędzy firmami lub instytucjami.

Obsługa magazynu

ERP dla handlu pozwala na dostosowanie procesów wydań i przyjęć magazynowych do potrzeb organizacji oraz ułatwia dokładną analizę rozchodów towarów. W jednym miejscu zgromadzone są wszystkie informacje o towarach: data przyjęcia, stan magazynowy, data wydania itp. Dzięki opcji Multi możesz analizować procesy handlowe z poziomu urządzeń mobilnych.

Sprzedaż

enova365 pozwala na skorzystanie z gotowych dokumentów sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji. Twoi handlowcy nawet w delegacji będą mogli generować potrzebne dokumenty.

Zakupyenova365 Handel i magazyn - mockup

Zakup unijny, odwrócony VAT czy faktura zaliczkowa? Moduł Handel jest gotowy na różne rodzaje transakcji. Tworzenie przyjęć magazynowych i rejestrowanie kosztów jest szybkie i łatwe.

Pulpit kontrahenta

Z enova365 proces rejestracji i zamówienia od odbiorców jest zautomatyzowany i skrócony. Twoi kontrahenci zyskają dostęp do swojego Pulpitu, w którym będą mogli śledzić swoje poprzednie i aktualne zamówienia oraz faktury. Poprzez Pulpit możesz udostępnić dedykowane oferty, cenniki czy stany magazynowe.

Raporty i zestawienia

Niezależnie od branży, w której działa Twoje przedsiębiorstwo, korzystasz z wielu raportów i zestawień. enova365 daje Ci możliwość tworzenia ich zgodnie ze specyfiką Twojej firmy. Oprogramowanie pozwala także na dowolne definiowanie kolorystyki, np. stan magazynowy poniżej 10 sztuk może pojawiać się na liście w kolorze czerwonym.